Klasyczne notesy na co dzień

Klasyczne notesy na co dzień

4 lutego 2015 Wyłączono przez Kamil

Współczesne akcesoria biurowe często są już tylko aplikacjami na naszych telefonach. Nie oznacza to jednak, że zdecydowanie się na papierowy egzemplarz notesu to krok w tył. Każdy z nas potrzebuje czegoś innego, aby dobrze zorganizować się na co dzień. Jeśli jest to forma papierowa, to dobrze jest się zdecydować na notesy z nadrukiem, które w spersonalizowanej formie mogą być nie tylko praktyczne, ale również eleganckie i reprezentatywne.

Podstawowa forma czasem jest najlepsza

Zaoferowanie swoim pracownikom papierowych notesów może być ciekawą formą uznania, jeśli spróbujemy je chociaż odrobinę spersonalizować. Jeśli chcemy zaznaczyć, że jest to podarunek, a nie kolejna forma kontroli pracy, to warto zadbać o odpowiednią formę i jakość, dzięki czemu nasi pracownicy to po prostu docenią. Czasami wystarczy dobrej jakości materiał okładki i kilka słów uznania, innym razem interesującym wyjściem będzie zastosowanie jednokolorowego płótna lub skóry – wszystko zależy, co chcemy tym gestem przekazać.

Notesy z nadrukiem jako indywidualna forma wyrazu

Notesy w formie zeszytowej mogą być również zupełnie indywidualnie stworzonym przedmiotem, który pozwoli cieszyć oko, nawet jeśli nie będzie przez jakiś czas w ogóle otwierany. Ciekawe rozwiązania i dostępne w internecie projekty mogą być świetną inspiracją do stworzenia indywidualnego wyglądu naszego praktycznego przedmiotu. Podarujmy sobie odrobinę przyjemności w codziennym wykonywaniu obowiązków – zarówno tych służbowych, jak i domowych, ponieważ nikt nie będzie w stanie zrobić tego lepiej, niż my sami. Nie zwlekajmy więc.

Koniecznie odwiedź stronę: https://dobrekalendarze.pl/