Jak przygotować się do kursu przedłużania rzęs?

Jak przygotować się do kursu przedłużania rzęs?

10 września 2020 Wyłączono przez Kamil

Niby kursy są po to, by się czegoś nauczyć, ale bądźmy szczerzy bez przygotowania i chęci nigdy nic z tego nie będzie. Jeśli poważnie myślisz o przedłużaniu rzęs, jeszcze zanim wybierzesz kurs, odpowiednio się do tego przygotuj.

Kurs przedłużania rzęs kursowi nierówny

Zwykle jest tak, że ten przedłużanie rzęs kurs, na który chciałybyśmy pójść jest drogi i mamy trochę wobec niego oczekiwań, a chcemy wynieść oczywiście jak najwięcej, w końcu to nasza inwestycja. Dlatego tak ważne jest przygotowanie się do kursu, najpierw teoretyczne, później, jeśli mamy takie możliwości, praktyczne. W ramach przygotowanie się do teorii kursu, warto przypomnieć sobie budowę twarzy, kilka podstawowych zagadnień z jej anatomii, ale nie tylko. Jeszcze przed kursem dobrze jest poczytać o trendach w przedłużaniu rzęs i zobaczyć jakie są najnowsze technologie. Nawet jeśli nie stosuje się ich masowo, a są tylko elementem bardzo ekskluzywnych zabiegów – warto o nich wiedzieć.

Koniecznie sprawdź kurs od Lash Design – https://lashdesign.pl/kursy-przedluzania-i-zageszczania-rzes/

Przedłużania rzęs kurs – przygotowanie praktyczne

W ramach praktycznych przygotowań do przedłużania rzęs kurs warto przypomnieć sobie jakie w ogóle, jeśli idzie o kosmetykę oka mamy kwalifikację i je powtórzyć. Może skończyłyśmy już kurs stylizacji brwi lub makijażu – zdobyte na nich informacje i umiejętności mogą bardzo się na kolejnych kursach przydać. Jeśli mamy możliwość przyjrzenia się jeszcze przed kursem jak wykonywane są krok po kroku zabiegi przedłużania rzęs, tym lepiej dla nas. Znacznie łatwiej będzie nam przećwiczyć później przedłużanie na modelce. Bywa bowiem tak, że słabo przygotowane dziewczyny nie bardzo wiedzą nawet jakiego typu narzędzi użyć i jak je poprawnie sterylizować. A to przecież podstawy, których wstyd nie znać.