Filmy na wieczór

Filmy na wieczór

1 września 2020 Wyłączono przez Kamil

Filmy na wieczór

Często wieczorem mamy ochotę usiąść przed telewizorem, laptopem, telefonem lub czymkolwiek innym i obejrzeć jakiś dobry film. Możemy się wtedy wygodnie rozsiąść i odpocząć po całym dniu pracy lub szkoły. Proponuję więc przygotować przekąski i przejrzeć w poniższą listę w poszukiwaniu ciekawy pozycji na seans.

1. Film na wieczór – Bad education (2019)

Jest to film opowiadający o kulisach i konsekwencjach finansowego skandalu, który miał miejsce w 2004 roku w mieście Roslyn w stanie Nowy Jork. Wiadomości na temat tego wielomilionowego przekrętu miały zaszczyt zagościć na nagłówkach pierwszych stron gazet w całym kraju. Produkcja oparta jest na prawdziwych zdarzeniach. Jest to lekko i przyjemnie opowiedziana historia.

Reżyserem filmu jest Cory Finley, a autorem scenariusza Mike Makowsky. W rolach głównych zobaczyć możemy Hugha Jackmana oraz Allison Janney.

2. Film na wieczór – Forrest Gump (1994)

Jest to jeden z klasyków i mało jest osób, które o tym filmie, chociażby nie słyszały. Historia opowiada o chłopcu, który pomimo niewysokiego ilorazu inteligencji i niedowładu kończyć świetnie radzi sobie w życiu. Główny bohater zostaje gwiazdą footballu, odznaczonym bohaterem wojennym oraz biznesmenem.

Reżyserem jest Robert Zemeckis. W głównej roli występuje Tom Hanks.

3. Film na wieczór – Szkoła melanżu (2019)

Film opowiada o dwóch przyjaciółkach, które uczęszczając do ogólniaka, bardzo poświęciły się nauce. Kiedy nadchodzi koniec szkoły, dziewczyny zaczynają żałować poświęcenia nauce i postanawiają nadrobić stracony czas. Jest to przyjemna komedia o życiu amerykańskich nastolatków.

Reżyserem produkcji jest Olivia Wilde. W rolach głównych Kaitlyn Dever i Beanie Feldstein.