Filmy na wieczór

Filmy na wieczór

1 września 2020 Wyłączono przez Kamil

Wreszcie znalazłeś wolny wieczór na seans filmowy? Teraz pora znaleźć jakiś dobry film. Złap więc przekąski, usiądź wygodnie i wybierz coś dla siebie z poniższej listy. Oto ciekawe filmy na wieczór.

1. Film na wieczór – Jutro wstanie nowy dzień (2019)

Film opowiada historię dwójki przyjaciół, którzy znają się od blisko trzech dekad. Jeden z nich zamieszkuje w Rzymie, będąc aktorem, a drugi w Kanadzie gdzie pełni rolę nauczyciela. Pomimo dzielących ich różnic i kilometrów łączy ich bardzo silna więź. Pewnego dnia jednak u jednego z nich zdiagnozowano śmiertelną chorobę, po roku postanawia on przerwać leczenie. Przyjaciel odwiedza go, chcąc pożegnać się z jedną z najbliższych mu osób.

Reżyserem jest Simone Spada. W rolach głównych Marco Giallini i Valerio Mastandrea.

2. Film na wieczór – Dorastając (2018)

Jest to dramat opowiadający o nastoletniej miłości, poszukiwaniu siebie oraz niebezpieczeństwach czyhających na nas w dorosłym życiu. Historia skupia się na Adamie mającym problemy w domu oraz w kontaktach z kobietami. Jego przyjaciel zabiera go raz na wycieczkę, gdzie Adam poznaje Alice, która wciąga go do narkotykowego świata.

Reżyserem jest Ashley Avis. W rolach głównych Mickey River oraz India Eisley.

3. Film na wieczór – Miss bala (2019)

W filmie zobaczyć możemy historię Glorii będącej młodą makijażystką w Hollywood. Pewnego dnia przyjaciółka Glorii zostaje porwana. Dziewczyna zdeterminowana, by uratować przyjaciółkę, podejmuje współpracę z kartelem narkotykowym. Zostaje tym wystawiona na bardzo niebezpieczną próbę.

Reżyserem jest Catherine Hardwicke. W roli głównej Gina Rodriguez.