Filmy na wieczór

Filmy na wieczór

1 września 2020 Wyłączono przez Kamil

Nadszedł w końcu upragniony dzień, kiedy możemy wygodnie usiąść i obejrzeć jakiś dobry film. Tylko co jeżeli nie wiemy co obejrzeć? Złap przekąski, rozsiądź się wygodnie i zacznij seans z poniższą listą. Oto dobre filmy na wieczór.

1. Film na wieczór – Tyler Rake: Ocalenie (2020)

Film opowiada o Tylerze będącym nieustraszonym najemnikiem, który nie ma nic do stracenia. Pewnego dnia przyjmuje on zlecenie o odbiciu z rąk porywaczy syna pewnego międzynarodowego barona narkotykowego. Przyjmując to zlecenie, nie wie, jak wielkie ryzyko niesie za sobą ta akcja.

Reżyserem jest Sam Hargrave. W rolach głównych Chris Hemsworth i Rudhraksh Jaiswal.

2. Film na wieczór – Rodzaj ciszy (2019)

Film opowiada o kobiecie, która zostaje zatrudniona w charakterze au-pair. Będzie opiekowała się tam dziesięcioletnim chłopcem. Na miejscu okazuje się jednak, że w domu, do którego przyjeżdża, obowiązują bardzo surowe zasady. Film bada siłę odporności ludzkiej na manipulację.

Reżyserem filmu jest Michal Hogenauer. W rolach głównych: Eliska Krenkova, Jacob Jutte, Roeland Fernhout, Monic Hendrickx.

3. Film na wieczór – Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. (2019)

Film opowiada o historii jednego z najniebezpieczniejszych polskich gangsterów. W produkcji wiele mówi się o przyjaźni i miłości, która będąc gangsterem, może być bardzo trudna. Akcja rozpoczyna się w latach 70.. Kiedy to główny bohater ma okazję zasmakować adrenaliny. Potem na przestrzeni lat mamy okazję zobaczyć jak buduje on wraz z przyjacielem swoją własną armię, a ich gangsterski talent rozkwita z dnia na dzień.

Reżyserem jest Maciej Kawulski. W rolach głównych Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok.