Kino - oferta dla firm

OFERTA DLA FIRM

Szanowni Państwo, w związku z cyfryzacją kina
w Braniewskim Centrum Kultury zwracamy się z propozycją współpracy i zachęcamy do zakupu karnetów.

Karnety, czyli otwarte bilety do kina są znakomitym pomysłem na wykorzystanie funduszu socjalnego firmy, a także idealnym prezentem dla pracowników, których chcą Państwo nagrodzić. Mogą być one także wykorzystywane jako nagrody w programach lojalnościowych i konkursach. Karnety są tańsze od „zwykłych” biletów do kina. Okres ważności takiego karnetu będzie wynosił 6 miesięcy. Posiadacz karnetu sam decyduje na który seans chce się wybrać (2D lub 3D),cena biletu jest jednakowa.

Karnety obejmują minimum 10 seansów, w cenie 12 zł za jeden bilet.

Proponujemy Państwu również wynajem naszej sali kinowej na organizację spotkań, konferencji i szkoleń. Przygotowana przez Państwa prezentacja multimedialna pokazana na dużym ekranie kinowym zrobi na Państwa Klientach i Pracownikach ogromne wrażenie.

W celu uzgodnienia kosztów wynajmu prosimy o kontakt.

Kontakt:

Braniewskie Centrum Kultury