13 WRZEŚNIA 2014 - "Brel raz jeszcze" - teatr piosenki francuskiej

Spektakl składający się z piosenek i listów J. Brela do żony „Brel raz jeszcze” ("BREL UNE FOIS ENCORE") w wykonaniu Janusza Zbiegieła, powstał pod opieka artystyczna - Krystyny Jandy.

Monodram śpiewany otrzymał Główną Nagrodę Festiwalu Aktorskiego w teatrze "Rampa" w Warszawie i prezentowany był we Francji, Niemczech oraz w kraju.

Jan Zbiegieł – aktor i piosenkarz, związany jest z teatrami we Francji (Paryż, Nicea) w Niemczech (Frankfurt nad Menem, Berlin).

Założyciel i główny animator "Teatru Piosenki Francuskiej” w Krakowie. Absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie oraz Szkoły Piosenkarsko -Aktorskiej w Paryżu. We Francji podpisał kontrakt z kompozytorem i producentem Norbertem Chiche. Występował na Targach „Midem” w Cannes oraz na Festiwalu w Sopocie reprezentując francuską firmę polifoniczną. Uczestniczył w wielu programach TV francuskiej i polskiej.

13 WRZEŚNIA 2014 - GODZINA 19.00

data dodania: 2014.09.01 12:39