"RAZEM MOZEMY WIĘCEJ" - VI FORUM INICJATY POZARZĄDOWYCH

Już po raz VI Rada Organizacji Pozarządowych wspólnie ze Starostwem Powiatowym organizuje wydarzenie promujące aktywność społeczną, działalność organizacji pozarządowych z terenu naszego powiatu. Raz do roku w całym kraju organizowane są fora lokalne, wojewódzkie a w Warszawie w połowie września odbędzie się Ogólnopolskie Forum.
Fora to swoiste święto III sektora, integracja, wymiana doświadczeń a także nawiązanie współpracy i plany na wspólne działania są dla nas bardzo istotne.
Na scenie Amfiteatru Starosta Braniewski wręczy nagrody w konkursie Aktywni i skuteczni - na najaktywniejszą organizację pozarządową, a także podziękowania dla Wójtów i Burmistrzów za współpracę w obszarze współdziałania na rzecz wspierania III sektora.
Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest "Razem możemy więcej". Razem  jesteśmy silniejsi , pomagamy sobie i uzupełniamy się w działaniach , wspólnie możemy zrobić więcej. Hasło to memorandum dla Ś.P. Grzegorza Lewko , który przez wiele lat organizował Majówkę Pozarządową pod tym samym mottem.
Forma wydarzenia jest otwarta, od wielu lat prezentujemy swoją działalność dla społeczności Powiatu Braniewskiego. Konkursy, zabawy, warsztaty, kiermasze, występy artystyczne - to wielki skrót tego, co odbędzie się 29 sierpnia na Amfiteatrze.

Zapraszamy i liczymy na Państwa obecność

data dodania: 2014.08.19 11:36    data edycji: 2014.08.19 11:37