Casting - pokaz mody Anny Kowalczyk, Miss Ziemi Elbląskiej, Miss Ziemi Braniewskiej

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w pokazie mody projektantki Anny Kowalczyk na casting, który odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 17:00 w Braniewskiego Centrum Kultury.
Organizatorami castingu są: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals, Atelier- Anna Kowalczyk z siedzibą w Elblągu, Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z Elbląga oraz Braniewskie Centrum Kultury.
Uczestniczką może być każda osoba, która jest osobą pełnoletnią. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w castingu za zgodą prawnego opiekuna.
W castingu może wziąć udział każda uczestniczka, która dokona zgłoszenia do castingu pod numerem tel. 781 015 201, złoży stosowne oświadczenia i udzieli zgodę stanowiącą integralną część formularza zgłoszeniowego dostępnego w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury.
W ramach castingu Jury wyłoni modelki, które wezmą udział 4 października 2014r. w profesjonalnym pokazie mody projektantki Anny Kowalczyk podczas V Braniewskiej Gali na rzecz zwierząt. Dwie spośród modelek wejdą do przyszłorocznego finału Miss Ziemi Elbląskiej oraz Miss Ziemi Braniewskiej organizowanego przez Agencję Marketingowo-Reklamową Lider z Elbląga. Będzie to jedyny casting organizowany w Braniewie umożliwiający zakwalifikowanie się do wyborów Miss Ziemi Elbląskiej oraz MIss Ziemi Braniewskiej.
Aleksandra Mandryk II Vice Miss Warmii i Mazur 2014, Vice Miss Polski Nastolatek 2012, Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2012, Patrycja Olejnik II Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2014 i II Vice Miss Ziemi Braniewskiej 2014, Miss Publiczności Ziemi Braniewskiej 2014, Inga Markwat Vice Miss Ziemi Elbląskiej 2013 , Angelika Jurgielewicz Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2013 zaczynały od udziału w castingach do pokazów mody projektantki Anny Kowalczyk odbywających się podczas dotychczasowych Braniewskich Gal na rzecz zwierząt.
Stroje, w których uczestniczki castingu będą oceniane przez Jury to: t-shirty, krótkie spodenki oraz buty na wysokim obcasie.

data dodania: 2014.08.19 11:33