We wrześniu zapraszamy na warsztaty z malowania na ceramice. Uczestnicy dowiedzą się jak ze zwykłych butelek lub klasycznych białych talerzy lub filiżanek zrobić własne dzieła sztuki. Wystarczy bardzo niewiele, a technikę malowania na ceramice poznasz już 28 i 29 września o godzinie 17.00 w Braniewskim Centrum Kultury. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Burjan.

Na zajęcia należy zabrać ze sobą butelkę do ozdobienia(zwykła przezroczystą butelkę), natomiast drugiego dnia każdy uczestnik zabierze do domu wykonaną przez siebie filiżankę.

Koszt zajęć 10 zł

Serdecznie zapraszamy !