18.01.2014 - Formacja Chatelet

Formacja Chatelet „Gołoleć”

Najnowszy program Formacji Chatelet to zaskoczenia, powiew świeżości i zabawa w profesjonalnym stylu, wypracowanym przez Formację na przestrzeni kilkunastu lat. To mieszanka kabaretu, teatru i improwizacji, bez której nie może obyć się żaden spektakl tego zespołu. „Gołoleć” jest także mrugnięciem oka do widza – celowy błąd słusznie nasuwa różne skojarzenia. To spektakl o małych poślizgach i bolesnych upadkach, z których podnoszenie się może być całkiem zabawne. Codzienne życiowe sytuacje taplają się tu w oparach absurdu. Formacja korzysta z różnych środków – klasyczne skecze i monologi przeplatają dopracowane muzycznie piosenki, a całości charakteru dopełnia zaskakująca scenografia.

"Formacja Chatelet. Oderwij się z nami od rzeczywistości!" - to hasło promujące najnowszy program zespołu. A więc Oderwij się i "Gołole"!

Zapraszamy 18 stycznia 2014 roku o godzinie 17.00

KOSZT