WYNIKI KONKURSU POWIATOWEGO BOŻONARODZENIOWEGO PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK 2013

 

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY POWIATOWEGO BOŻONARODZENIOWEGO PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK 2013

 

KATEGORIA Przedszkola, Szkoły podstawowe 0 - 2

 

Braniewo 16.12.2013r

Jury w składzie:

  1. Jolanta Mienicka – przewodnicząca................................

  2. Ewelina Ławrukajtis........................................................

  3. Krystyna Jarmałkowicz...................................................

  4. Dorota Adamkiewicz......................................................

     

    Skala oceny od 0 do 10 pkt

 

Puchar Dyrektora : Magda Rudź SP nr 6

 

I miejsce: Aniela Buta Przedszkole Niepubliczne "Bajka"

  1. miejsce: Olek Ryś SP nr 6

III. Miejsce – Zespół "Stokrotka" Przedszkole Niepubliczne "Stokrotka"

 

  1. wyróżnienie – Olga Demkowicz Przedszkole NIepubliczne "Biedronka"

  2. wyróznienie – Anna Baran Przedszkole Niepubliczne "Biedronka"

  3. wyróżnienie – Zespół "Bratki" Przedszkole Niepubliczne "Biedronka"

 

KATEGORIA Szkoły podstawowe 3-6

 

Braniewo 16.12.2013r

Jury w składzie:

  1. Jolanta Mienicka – przewodnicząca................................

  2. Ewelina Ławrukajtis........................................................

  3. Krystyna Jarmałkowicz...................................................

  4. Dorota Adamkiewicz......................................................

     

    Skala oceny od 0 do 10 pkt

 

 

I miejsce: Chórek SP, ZS we Fromborku

  1. miejsce: „Muzyczne dzieciaczki”

III. Miejsce – Julia Smujkis SP3

 

  1. wyróżnienie – Żaneta Mała z Błudowa

  2. wyróznienie – Natalia Chrzanowska z ZS w Lipowinie

  3. wyróżnienie – Jakub Pilimon z SP nr 6

 

KATEGORIA GIMNAZJA i SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

Braniewo 17.12.2013r

Jury w składzie:

  1. Jolanta Mienicka – przewodnicząca................................

  2. Ewelina Ławrukajtis........................................................

  3. Krystyna Jarmałkowicz...................................................

  4. Dorota Adamkiewicz......................................................

     

    Skala oceny od 0 do 10 pkt

NAGRODY DYREKTORA: ZA DWA NAJLEPSZE WYSTĘPY
I. Izabela Grochowska
II. Tomasz Horak

 

 

I miejsce: Angelika Mała z ZSB

  1. miejsce: Agniejszka Joanna Adamkiewicz Gimnazjum nr 1

III. Miejsce – Karolina Węgrzynowska z ZSB

 

 

I. wyróżnienie – Zespół „Grajki” z ZSB
II. wyróżnienie – Zespół „Prymula” Gimnazjum Wilczęta
III. Wyróżnienie – Monika Sławska ZS w Płoskini




data dodania: 2013.12.17 14:52    data edycji: 2013.12.18 15:13
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji www.BraniewskieCentrumKultury.pl.

kina studyjne pisf logo-siec-polskich-kin-cyfrowych statystyka
Wszelkie prawa zastrzeżone ˆ Projekt i wykonanie strony - agencja reklamowa Soluma Profesjonalny System CMS | | Polityka cookies | login