Warsztaty plastyczne - 20.04.2013

W Braniewskim Centrum Kultury od godziny 9.00 odbędą się warsztaty plastyczne "POWITAJMY WIOSNĘ" połączone z plenerem fotograficznym "NASZE MIASTO NA PRZEDWIOŚNIU". Czekamy na zainteresowaną młodzież i dorosłych. Fotograficy powinny mieć ze sobą sprzęt fotograficzny. Przewidziano wspólny obiad (koszt 10 zł). W godzinach popołudniowych przegląd prac malarskich i fotografii. Prowadzący:
Andrzej Zieliński - BCK
Jacek Sztorc - Olsztyn

Zapraszamy Młodzież starszą i dorosłych do naszych pracowni plastycznych (sala nr. 42 oraz 44).
Zapewniamy jak zawsze dobrze wyposażone pracownie, podstawowe materiały, pomoc .

Serdecznie Zapraszamy

data dodania: 2013.04.09 13:37