Stare Dobre Małżeństwo - Koncert przeniesiony

Braniewskie Centrum Kultury informuje, iż koncert "Starego Dobrego Małżeństwa" został przeniesiony na dzień 21 czerwca 2013r o godzinie 18.00.
Zmiana terminu imprezy jest wynikiem wypadku jakiemu uległ jeden z członków zespołu.
Wszystkie bilety które zostały zakupione utrzymują swoją ważność, jednakże gdyby komuś nie odpowiadał nowy termin koncertu bilety zakupione można zwrócić w kasie kina lub w sekretariacie  Braniewskiego Centrum Kultury. Rezerwacje należy potwierdzić do 26 kwietnia 2013 roku. Po tym terminie rezerwacje będą anulowane.
Za zmianę terminu przepraszamy.

data dodania: 2013.04.06 17:43    data edycji: 2013.04.09 12:38