„Canadian Wonders - English Language Project”

18 stycznia w Braniewskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie trzeciego semestru projektu „Canadian Wonders - English Language Project”. Pracownicy firmy Talisman Energy Polska oraz Fundacji Instytut Innowacji wręczyli młodym uczestnikom certyfikaty i podarunki. Przed rozpoczęciem uroczystości, dzięki uprzejmości Braniewskiego Centrum Kultury, dzieci miały możliwość obejrzenia w kinie krótkiego filmiku z nimi w roli głównej.

Dzieci biorące udział w projekcie miały również możliwość odwiedzenia kilku ciekawych miejsc z naszego terenu. Jeśli chcesz obejżeć filmik KLIKNIJ TUTAJ.

Info o Projekcie:

Fundacja Instytut Innowacji we współpracy z kanadyjską firmą Talisman Energy Poland realizuje projekt w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).
W ramach projektu dzieci i młodzież z Braniewa bierze udział w projekcie pt. „Canadian Wonders - English Language Project”. W zajęciach biorą udział dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjum – w sumie ponad 30 osób. Uczniowie oprócz nauki języka angielskiego poznają kulturę Kanady, a lekcje prowadzone są w formie warsztatów, gier i zabaw. „Canadian Wonders” jest jednym z tych projektów, gdzie wdrożono model współpracy trójsektorowej, gdyż w realizację projektu zaangażowane jest samorząd (gminy Braniewo), organizacja pozarządowa (Fundacja Instytut Innowacji) oraz podmiot komercyjny (Talisman Energy).

data dodania: 2013.01.21 13:54    data edycji: 2013.01.21 14:02