02.02.2013 - ANDROPAUZA II

Braniewskie Centrum Kultury zaprasza 02.02.2013 roku na godzinę 18.00 na spektakl "ANDROPAUZA II czyli Męska Rzecz Być z Kobietą". Jest to historia przyjaźni pięciu panów w sile wieku zabiegających o  przychylność tej jedynej - kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej.

Autor -Jan Jakub Należyty wychodząc z założenia,że nie ma problemów, są tylko rozwiązania,zapewnia o szczęśliwym zakończeniu.Dla kogo?

O tym będziecie  mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w Pesel nie zagląda.

Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w Każdym wieku.

.W znakomitej obsadzie: Dariusz Gnatowski,Paweł Królikowski,Jacek Kawalec,Maciej Damięcki,Marek Siudym Andrzej Beya Zaborski,Matylda Damięcka

koszt biletu: 70 zł
bilety zbiorowe: 65 zł