Zakończenie III semestru projektu Canadian Wonders

Braniewskie Centrum Kultury informuje iż dnia 18 stycznia 2013 roku o godzinie 16.00 odbędzie się zakończenie trzeciego semestru projektu Canadian Wonders. Projekt jest realizowany dzięki współpracy Braniewskiego Centrum Kultury z firmą Talisman Energy zajmującą się wydobywaniem gazów z łupków. Serdecznie zapraszamy dzieci biorące udział w przedsięwzięciu wraz z rodzicami na uroczyste zakończenie projektu na którym mają pojawić się również przedstawiciele firmy Talisman Energy.

data dodania: 2013.01.14 15:17