13-14 GRUDNIA 2012 - Powiatowy Bożonarodzeniowy Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej

Szanowni Państwo

Braniewskie Centrum Kultury zaprasza Państwa w dniach 13-14 grudnia 2012r. na Powiatowy Bożonarodzeniowy Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej.

Konkursy (kolęd i pastorałek) będą odbywały się w kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum, szkoły średnie, dorośli.

Przy czym 13 grudnia o godz. 10.oo będą prezentować się przedszkola i szkoły podstawowe, natomiast 14 grudnia o godz. 10.oo gimnazjum, szkoły średnie, dorośli. Konkurs na spektakl teatralny odbędzie się 17 grudnia o godz. 10.oo. Rozstrzygnięcie konkursu kolęd i pastorałek oraz plastycznego – 14 grudnia po wszystkich prezentacjach, natomiast konkursu teatralnego 17 grudnia.

Celem przeglądu jest kultywowanie i popularyzacja tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno i szczególną atmosferę świąt oraz rozwój własnej twórczości.

Serdecznie zapraszamy !

Więcej informacji: