Dostaliśmy dofinansowanie !

Braniewskie Centrum Kultury informuje, iż po złożeniu wniosku pn. "Braniewskie Lato Nad Zalewem" w ramach środka 4.1. Rozwojów obszarów zależnych od rybołóstwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 89 037,76 PLN natomiast całkowity koszt projektu to 117 219,00 PLN. W ramach projektu przewidziane są trzy imprezy:

1. Powitanie Braniewskiego Lata Naz Zalewem - Impreza odbyła się w amfiteatrze miejskim w dniach 29-30 czerwca 2012 roku.

2. Tygodniowy międzynarodowy plener malarski pn. "Warmia wodą malowana" który odbędzie się w dniach 22-28 października 2012 roku, a zakończy się wystawą poplenerową w Braniewskim Centrum Kultury.

3. Cykl konferencji związanych z historią, ekologią, turystyką i możliwościami związanymi z działaniem na odszarze LSROR, które odbędą się 15 listopada 2012 roku i będą zakończeniem całego projektu.

Zapraszamy wszystkich chetnych na nasze imprezy, podczas których przewidziany jest poczęstunek z potraw rybnych.

W ramach projektu wydany zostanie album polenerowy, oraz kalendarz na rok 2013.

data dodania: 2012.10.15 11:24    data edycji: 2012.10.15 11:29