06.10.2012 - III Braniewska Gala NA Rzecz Zwierząt

BRANIEWSKIE CENTRUM KULTURY
6 PAŹDZIERNKA 2012
1800

Braniewska Gala na rzecz zwierząt ma charakter cykliczny. Odbywa się w październiku, miesiącu dobroci dla zwierząt. Jej celem jest zebranie funduszy, poprzez przeprowadzenie aukcji obrazów, przekazanych nam przez braniewskich artystów, które zostaną przeznaczone na rzecz bezdomnych i pokrzywdzonych zwierząt z Powiatu Braniewskiego, zakup leków, szczepionek, karmy, wykonanie specjalistycznych zabiegów weterynaryjnych ratujących życie zwierzętom po wypadkach komunikacyjnych oraz z innych przyczyn potrzebujących pomocy, zabiegów kastracji i sterylizacji, przeprowadzenie interwencji dotyczących niehumanitarnego traktowania zwierząt domowych i gospodarskich, zakup ocieplanych bud. Gala jest także świetną okazją do podziękowania tym, którzy pomagają nam w naszej działalności, w związku z czym osoby, firmy i instytucje, które wykazały się największą chęcią niesienia pomocy pokrzywdzonym zwierzętom otrzymują statuetki Dar Serca. Będzie to już trzecia tego typu impreza. Poprzednie edycje przyciągnęły do Braniewskiego Centrum Kultury tłumy gości, zapełniających całą salę kinową.

Udział w imprezie wzięli braniewscy i elbląscy artyści, Pani Anna Kowalczyk projektantka mody z kolekcją swoich sukien, Agencja Artystyczna i Szkoła Tańca Broadway. Poprzednie edycje wsparły także osoby medialne między innymi: Olga Bończyk, Joanna Krupa, Beata Kozidrak, Emilian Kamiński, Iwona Pavlović.

data dodania: 2012.09.28 13:46