Warmiński Festiwal Dziedzictwa Browarniczego

POWIAT OLSZTYŃSKI, POWIAT BRANIEWSKI, BURMISTRZ MIASTA BRANIEWA WRAZ Z BRANIEWSKIM CENTRUM KULTURY ZAPRASZAJĄ :

W Braniewskim Centrum Kultury od godziny 12.00 odbędą się wystawy prywatnych kolekcji akcesoriów piwnych (etykiety, butelki, kufle i otwieracze), pokazy "jak warzyć piwo?", pokaz ceramiki piwnej wraz z warsztatami gliniarskimi. Ponad to zapraszamy na objazdowe Muzeum Piwowarstwa w trakcie którego odbędzie się prelekcja nt. historii browarnictwa warmińskiego.
W ramach w.w imprezy zapraszamy wszystkich chętnych do kina na film pt.:
"Nie lubię poniedziałków" oraz "Skup butelek".

WSTĘP WOLNY !

data dodania: 2012.09.26 13:11    data edycji: 2012.09.26 14:28