21 WRZEŚNIA 2012 - Wystawa w Galerii w podziemiach

Braniewskie Centrum Kultury zaprasza na wystawę prac autorskich studentki Uniwersytetu Warmińskiego Iwony Pasławskiej. Otwarcie wystawy odbedzie się 21 września 2012 roku o godzinie 17.00 w Galerii w Podziemiach BCK.
Prace będzie można oglądać przez 2 tygodnie.

Iwona Daria Pasławska ur. 08.04.1990r. w Braniewie. Kontynuuje studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, kierunek Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Dyplom pierwszego stopnia zrealizowała w pracowni projektowania graficznego. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, rysunkiem, projektowaniem graficznym, sztukami audiowizualnymi, fotografią cyfrową oraz analogową. Jednak za swoją prawdziwą pasję uważa malarstwo ikonowe. Artystka brała udział w kilku wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce i Włoszech.

data dodania: 2012.09.26 13:09