ASTROLABIUM TOUR w BCK

Braniewskie Centrum Kultury zaprasza !

Olszty雟kie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne, w ramach kampanii Warmia: Rebelia Kultury, wyruszy這 w Astrolabium Tour i w dniu 18 wrze郾ia odwiedzi Braniewo.

Mieszka鎍y Braniewa b璠 mogli uczestniczy w seansach astronomicznych pod kopu陰 nadmuchiwanego planetarium oraz w warsztatach edukacyjnych „Zabawa i Nauka”. B璠zie tak瞠 mo磧iwo嗆 zobaczenia przez teleskop plam na S這鎍u czy te dowiedzenia si czym s i sk康 pochodz meteoryty.

Program:

Seanse w mobilnym planetarium – 5 seansów (w ka盥ym seansie mo瞠 uczestniczy maksymalnie 25 osób) w godzinach: 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00.
Warsztaty edukacyjne "Zabawa i Nauka" .
Pokaz meteorytów z kolekcji OPiOA.
Pokazy S這鎍a przez teleskopy.

Wiecej informacji pod numerem :

data dodania: 2012.09.05 12:21
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania cz窷ci lub ca這軼i bez zgody redakcji www.BraniewskieCentrumKultury.pl.