ASTROLABIUM TOUR w BCK

Braniewskie Centrum Kultury zaprasza !

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne, w ramach kampanii Warmia: Rebelia Kultury, wyruszyło w Astrolabium Tour i w dniu 18 września odwiedzi Braniewo.

Mieszkańcy Braniewa będą mogli uczestniczyć w seansach astronomicznych pod kopułą nadmuchiwanego planetarium oraz w warsztatach edukacyjnych „Zabawa i Nauka”. Będzie także możliwość zobaczenia przez teleskop plam na Słońcu czy też dowiedzenia się czym są i skąd pochodzą meteoryty.

Program:

Seanse w mobilnym planetarium – 5 seansów (w każdym seansie może uczestniczyć maksymalnie 25 osób) w godzinach: 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00.
Warsztaty edukacyjne "Zabawa i Nauka" .
Pokaz meteorytów z kolekcji OPiOA.
Pokazy Słońca przez teleskopy.

Wiecej informacji pod numerem :

data dodania: 2012.09.05 12:21