KONCERT W.E.N.A. & DJ. IKE / 20.07.2012

Braniewskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza dnia 20 lipca 2012 roku na salę widowiskową na koncert Wudoe.
Start - 19.00

W.E.N.A.

Debiutował w 2005 na albumie „Bez Zabezpieczeń” autorstwa Małego Esz Esz. Idąc za ciosem, rozpoczął pracę nad pierwszym projektem autorskim, noszącym tytuł „Wyższe Dobro”. Album wydany w 2007 roku odbił się szerokim echem na polskiej, niezależnej scenie. Pod koniec 2008 roku W.E.N.A. związał się z duetem Rasmentalism. Efektem współpracy trio był album „Duże Rzeczy”, który ujrzał światło dzienne 07.12.2009 roku. Projekt szybko zyskał uznanie ze względu na swoją nowatorskość, oryginalność i świeżość. W.E.N.A. współpracował z wieloma artystami, takimi jak: Quiz, VNM, Te-Tris, Na Pół Etatu, Pyskaty, HiFI Banda, Diox i innymi. 27.05.2011 roku, nakładem wytwórni Aptaun Records, został wydany pierwszy oficjalny album artysty pt. „Dalekie Zbliżenia”. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem, którego pierwsze efekty są widoczne w najnowszym teledysku, do utworu „Nic” nagrany w Barcelonie.

DJ Ike

Producent, dj, turntablista, zaangażowany społecznie animator kultury. Autor niezliczonej ilości cutów, skreczy i bitów. Ma na koncie kilkaset imprez klubowych, plenerowych i koncertów, które również organizował. Współpracował z czołówką polskiej sceny (W.E.N.A., Peerzet, VNM, Onar, Emazet/Procent, Pyskaty, Brudne Serca) i z wieloma artystami zagranicznymi (Blaq Poet, Nut, Rageous, Planet Asia). Był półfinalistą Mistrzostw Polski DJ'ów IDA 2006 i 2008 oraz Finalistą Bruk DJ's Battle 2008. W listopadzie 2011 wydał swój własny, multigatunkowy album producencki pt.: „Listen”, który został bardzo ciepło przyjęty przez branżę muzyczną. Od jesieni 2011 roku jest etatowym DJ'em W.E.N.Y., którego wspiera także jako hypeman.

PRZEDSPRZEDAŻ - 10 ZŁ
(W
BCK w sali nr. 11, od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-14.30)

W DNIU KONCERTU - 15 ZŁ (W kasie BCK)