Warmińska Przeprawa z Dragon Winch o Puchar Starosty Braniewskiego

Jest to druga edycja imprezy turystyczno – przeprawowej organizowana w roku 2012 przez pasjonatów turystyki samochodowej i przy współudziale samorządów lokalnych tj. Starosty Powiatu Braniewo Krzysztofa Kowalskiego, Burmistrza Miasta Braniewo Henryka Mrozińskiego i Wójta Gminy Braniewo Tomasza Sielickiego.

Impreza odbędzie się 14 -15. 07.2012r na terenie powiatu braniewskiego.

Uczestnicy rywalizować będą na poligonie wojskowym przy ul. Sikorskiego w Braniewie w klasach:

Wyczyn – samochody bez wyciągarek

Extrim – samochody z wyciągarkami

Quad

Tyrystyk – trasa przygotowana tak aby mogły w niej uczestniczyć całe rodziny i poznawać zabytki przyrodnicze i historyczne powiatu braniewskiego.

Impreza rozpocznie się na amfiteatrze w Braniewie 14.07.2012r o godzinie 9.00 gdzie Włodarze Powiatu, Miasta i Gminy Braniewo przywitają uczestników i przybyłych gości.

Zakończenie imprezy planowane jest na 15.07.2012r.

Serdecznie zapraszam mieszkańców Braniewa do kibicowania i oglądania zmagań uczestników na jakże wymagającym terenie jakim jest poligon wojskowy w Braniewie.

data dodania: 2012.07.05 12:49