SPEKTAKL TEATRALNY NA AMFITEATRZE - 8 LIPCA 2012 :)

Braniewskie Centrum Kultury zaprasza na Amfiteatr Miejski w Braniewie dnia 08 lipca 2012 roku o godzinie 20.00 na Spektakl Teatralny !

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu wraz z Teatrem Muzycznym z Kłajpedy na Litwie i Fundacją Morskiego Centrum Foteviken ze Szwecji realizuje muzyczne warsztaty kulturowe do udziału w których chcielibyśmy serdecznie zaprosić Elblążan, turystów odwiedzających nasz region oraz mieszkańców pobliskich miejscowości. Warsztaty realizowane są w formie interaktywnego spektaklu muzycznego. Będzie można usłyszeć najpopularniejsze utwory polskie, litewskie i szwedzkie. Piosenki takich autorów jak Agnieszka Osiecka, Marek Grechuta, Carl Michael Belman, Sigitas Geda w wykonaniu aktorów-edukatorów z tych trzech krajów partnerskich.

To niezwykłe połączenie i przenikanie się kultur, języków, temperamentów, zaowocuje potężną dawką dobrej muzyki, humoru, i ciekawych informacji podanych w sposób przystępny dla każdego widza. Doborowa obsada okiełznana przez Dyrektora Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu Mirosława Siedlera, który jest nie tylko pomysłodawcą, ale również reżyserem tych niezwykłych warsztatów kulturowych, porwie Państwa w nieprzewidywalną i pełną wyjątkowych wrażeń podróż z piosenką.

data dodania: 2012.07.02 11:49    data edycji: 2012.07.02 13:44