12 czerwca - Napoleoniada"

Braniewskie Centrum Kultury w ramach uczczenia Dwusetnej rocznicy przybycia Cesarza Francuzów Napoleona do Braniewa, która miała miejsce w dniu 12 czerwca 1812 roku, organizuje 12 czerwca 2012 roku o godzinie 13.00 spotkanie historyczne dla mieszkańców Braniewa, podczas którego odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pod nazwą "Napoleon w Braniewie".

Po rozdaniu nagród zapraszamy wszystkich chetnych na plac przed Braniewskie Centrum Kultury na dalszą część uroczystości.

data dodania: 2012.06.06 09:30