Byli鄉y w 安iatowidzie

Malarstwo, rysunek, ceramika, fusing czy grafika to dopiero pocz徠ek – warsztaty b瑿niarskie i szczudlarskie, a tak瞠 teatralne, 獞iczenia z salsy, profesjonalny k帷ik fotograficzny, a tak瞠 literackie zmagania z horrorem w odcinkach to cz窷 z przedsi瞝zi耩 w których wzie豉 udzia Sekcja Otwartych Umysów Braniewskiego Centrum Kultury podczas 26 – godzinnego Maratonu Artystycznego który mimo zaplanowanych, wymienionych wy瞠j atrakcji ma do siebie to, 瞠 cz窷 dzia豉 odbywa si spontanicznie, w tej przestrzeni twórczej niewiele rzeczy ogranicza wyobra幡i uczestników.

Braniewskie Centrum Kultury by這 partnerem 安iatowida w tegorocznym maratonie. 11 osobowa grupa m這dzie篡 z sekcji Otwartych Umysów bra豉 czynny udzia w warsztatach, wspó這rganizowa豉 tak瞠 improwizacj teatraln na placu przed 安iatowidem. Grupa oko這 20 mimów zaj窸a si animacj go軼i maratonu, rozbawiaj帷 przy tym mieszka鎍ów zebranych na placu.

Wspólne przedsi瞝zi璚ia kulturalne, 篡wy udzia m這dzie篡 w ró積orodnych warsztatach s bardzo rozwijaj帷e i inspiruj帷e do wspó逍racy jak i zach璚aj帷e do dalszych dzia豉.

data dodania: 2012.05.11 12:38    data edycji: 2012.05.11 12:50
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania cz窷ci lub ca這軼i bez zgody redakcji www.BraniewskieCentrumKultury.pl.