Byliśmy w Światowidzie

Malarstwo, rysunek, ceramika, fusing czy grafika to dopiero początek – warsztaty bębniarskie i szczudlarskie, a także teatralne, ćwiczenia z salsy, profesjonalny kącik fotograficzny, a także literackie zmagania z horrorem w odcinkach to część z przedsięwzięć w których wzieła udział Sekcja Otwartych Umysłów Braniewskiego Centrum Kultury podczas 26 – godzinnego Maratonu Artystycznego który mimo zaplanowanych, wymienionych wyżej atrakcji ma do siebie to, że część działań odbywa się spontanicznie, w tej przestrzeni twórczej niewiele rzeczy ogranicza wyobraźnię uczestników.

Braniewskie Centrum Kultury było partnerem Światowida w tegorocznym maratonie. 11 osobowa grupa młodzieży z sekcji Otwartych Umysłów brała czynny udział w warsztatach, współorganizowała także improwizację teatralną na placu przed Światowidem. Grupa około 20 mimów zajęła się animacją gości maratonu, rozbawiając przy tym mieszkańców zebranych na placu.

Wspólne przedsięwzięcia kulturalne, żywy udział młodzieży w różnorodnych warsztatach są bardzo rozwijające i inspirujące do współpracy jak i zachęcające do dalszych działań.

data dodania: 2012.05.11 12:38    data edycji: 2012.05.11 12:50