Wystawa w "Podziemiach" !

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć efekty czterech lat nauki w Liceum Plastycznym,
zapraszamy na wystawę pierwszych prac dyplomowych uczniów
Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Obejrzeć będzie można realizację m.in takich tematów jak: - Identyfikacja graficzna zakładu fryzjerskiego - Projekt talii kart Tarota, Projekt autorskiego kalendarza świąt nietypowych -Identyfikacja graficzna płyty CD, zespołu muzycznego, gry komputerowej, drużyny sportowej -„Pokoloruj swój świat” – projekt autorskiej biżuterii - Opracowanie poligrafii ślubno-weselnej - Kampania społeczna na rzecz dzieci niepełnosprawnych. - Opracowanie graficzne kampanii reklamowej linii błyszczyków do ust Prace dyplomowe zostały wykonane pod opieką:
Janusza Kozaka, Ryszarda Zumkowskiego - techniki graficzne Romy Jaruszewskiej - reklama wizualna Zaprezentujemy wybrane prace, oraz aneksy z rzeźby i klika aneksów z rysunku i malarstwa. Na wystawie dostępny będzie pierwszy katalog prac dyplomowych. Po czteroletniej nauce w Liceum Plastycznym uczeń przygotowany jest do podjęcia pracy w zakresie projektowania graficznego, uzyskuje bowiem tytuł zawodowy PLASTYK, jak również do podjęcia studiów wyższych.

Uroczyste otwarcie wystawy odbedzie się w Galerii w Podziemiach Braniewskiego Centrum Kultury dnia 16.05.2012 roku o godzinie 17.00. Wstęp wolny !

data dodania: 2012.05.10 15:06    data edycji: 2012.05.10 15:09