17 KWIETNIA 2012 - "Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra" - Spektakl teatralny

Szanowni Państwo

Pragniemy zaprosić Państwa na spektakl zatytułowany Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra”. To wzruszająca, ale jednocześnie pełna humoru opowieść o miłości belfra do Heleny. Sentymentalna podróż w przeszłość aż do połowy lat 70 – tych. Wrodzona nieśmiałość stanęła na przeszkodzie wyznaniu uczuć Helenie w czasach młodości. Po latach stary belfer rozpoczyna gorączkowe poszukiwania pięknej Heleny. Mimo że nie jest to łatwe zadanie, kończy się powodzeniem. Czy jednak miłość przetrwa próbę czasu? Zapraszamy na 75 minutowe spotkanie z Mariuszem Marczykiem pisarzem i aktorem. Po spektaklu rozmowy z autorem przedstawienia oraz okazja do nabycia jego książek poetyckich i powieści oraz płyt CD.

Mariusz Marczyk

- autor książek poetyckich dramatów i powieści. Członek Związku Literatów Polskich i Związku Artystów Scena Polskich. Założyciel Polskiej Sceny Edukacji. Laureat wielu nagród w konkursach sztuki słowa m. in. nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra w Poznaniu.

- Jerzy Miedziński - aktor, przez wiele lat współpracował z Teatrem im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie oraz Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Wykonawcy: Mariusz Marczyk, Jerzy Miedziński

ZAPRASZAMY 17 KWIETNIA NA GODZINĘ 18.00