28 i 29 marca - Rękodzieło

W marcu, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zapraszamy na warsztaty ozdabiania pisanek. Kurze wydmuszki zamienia się w małe arcydzieła, a osoby przybyłe na zajęcia przekonają się, że pięknie zdobione pisanki mogą być dekoracją każdego stołu.
Wydmuszki będą ozdabiane tradycyjną metodą - woskiem. Dla bardziej wymagających będą też dostępne inne metody ozdabiania jajek- bibułą oraz metodą decoupage. Zapraszamy na kolorowe pisankowe szaleństwo do Braniewskiego Centrum Kultury tradycyjnie w ostatnią środę i czwartek miesiąca- 28 i 29 marca o godzinie 17.00.

Osoby, które chcą ozdobić wiecej niz jedną pisankę, proszone są o zabranie ze sobą własnych zapasów :)

Udział w warsztatach- 5 zł. W cenie materiały warsztatowe.

Zapraszamy!

pisanki.jpg