17 marca 2012 - Miedzynarodowe warsztaty plastyczne w BCK !

Braniewskie Centrum Kultury pragnie zaprosić wszystkich miłosników malarstwa i rysunku na międzynarodowe warsztaty plastyczne które odbędą się 17 marca od godziny 9.00 w sali nr. 42 oraz 44. Udział w warsztatach zapowiedzieli Artyści z Obwodu Kaliningradzkiego, Gdańska, Olsztyna, Elbląga, Pieniężna, Fromborka i okolic, jak i liczna grupa Braniewskich Artystów.

Zapewniamy jak zawsze dobrze wyposażone pracownie, podstawowe materiały, pomoc instruktorów.
W planie odbędzie sie wspólny obiad w związku z którym uczestnicy powinni zabrać ze sobą około 10 zł.

data dodania: 2012.03.07 08:31