Braniewskie Centrum Kultury
pragnie zaprosić 16 marca 2012 roku o godzinie 11.00 do sali widowiskowo-kinowej na spektakl pt "My".

Na scenie zaprezentują się członkowie sekcji Otwartych Umysłów działającej w BCK. Początkowo planowano wystąpić w kabarecie. Okazało się jednak, że grupa ma potrzebę wyrażenia na scenie całkiem innych emocji.

Spektakl powstawał bez gotowego scenariusza, z wizji instruktora oraz uczestników. Bez słów, choć przy pomocy pantomimy chcemy choć na chwilę przenieść widzów w inny świat.

WSTĘP WOLNY

data dodania: 2012.03.07 08:19