KOBIETA NAJPIĘKNIEJSZY KWIAT - DZIEŃ KOBIET W BCK !

O godzinie 16.00 zapraszamy Panie do kuluarów Braniewskiego Centrum Kultury, gdzie zaprezentują się znane firmy kosmetyczne- Avon, Herba Life oraz Aloe Vera. Spotkanie upłynie pod hasłem "Kobieta Przedsiębiorcza". Panie będą miały okazję dowiedzieć się, jakie korzyści daje praca konsultantki w prezentowanych firmach, jakie nowinki kosmetyczne, oferty i promocje są obecnie aktualne. Po spotkaniu informacyjnym zapraszamy na część artystyczną na sali widowiskowo-kinowej BCK.

Przy wejściu do BCK każda z Pań otrzyma numerek, który zachowa do losowania nagród. Na holu będzie można napić się pysznej kawy i zjeść domowe ciasto jedynie za symboliczna złotówkę. Przed wejściem do sali będzie można również obejrzeć wystawę fotografii czarno-białej, wykonanej przez Sekcję Otwartych Umysłów BCK.

Nagrody do wylosowania: produkty firmy Aloe Vera, nagrody- niespodzianki z pracowni krawieckiej Jast, 2 talony na kawę i deser w restauracji Fantazja, produkty firmy Avon oraz 15 karnetów na osobistą stylizację dnia 14 marca o godzinie 17.00 w BCK, karnet na cykl zabiegów kosmetycznych w salonie urody Magia i inne...

Sponsorzy nagród: Pracownia Krawiecka Jast, Salon Urody Magia, Aloe Vera, Reastauracja Fantazja, Avon, Herbalife

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

data dodania: 2012.02.29 11:59    data edycji: 2012.03.05 12:43