DRUGI ROZDZIAŁ - 30 marca 2012 - REWELACYJNY SPEKTAKL W BCK!

BRANIEWSKIE CENTRUM KULTURY
ZAPRASZA NA:

DRUGI ROZDZIAŁ

George to niedawno owdowiały pisarz w średnim wieku. Jego brat Leo na siłę szuka mu nowej partnerki życiowej. Jenny to świeża rozwódka, którą na randki próbuje umawiać jej przyjaciółka Faye. Pewnego wieczoru, zupełnie przypadkiem, George wykręca numer telefonu Jenny po to, by zupełnie niespodziewanie młodzieńczo się w niej zakochać i dwa tygodnie później wziąć z nią ślub. Życie jednak szybko weryfikuje różowy scenariusz. Na jaw wychodzą skrywane problemy nowożeńców, które stawiają ich związek pod znakiem zapytania. George tęskni za zmarłą żoną, a Jenny odkrywa zaskakujący sekret przyjaciół.

Tytułowy drugi rozdział to próba ułożenia sobie przez bohaterów życia jeszcze raz. To opowieść o przewrotności ludzkich uczuć, trudzie małżeństwa, zdradzie, szaleńczej miłości i życiowym niespełnieniu.

Występują:

Daria WIDAWSKA

Tamara ARCIUCH

Piotr GRABOWSKI/ Tomasz KOZŁOWICZ

Bartek KASPRZYKOWSKI

Tekst: Neil Simon

Reżyseria: Wojciech Adamczyk

Zapraszamy 30 marca 2012 o godzinie 18.00 do sali widowiskowo-kinowej Braniewskiego Centrum Kultury !

Wstęp 70 zł

data dodania: 2012.02.13 12:44    data edycji: 2012.03.13 12:17