Braniewskie Centrum Kultury zaprasza 14 lutego 2012 roku o godzinie 18.00 do sali widowiskowo-kinowej na projekcję filmu "Jane Eyre". Ten wyjątkowy wieczór warto spędzić w romantycznej atmosferze w towarzystwie wyjątkowej osoby. Odkąd istnieje kino wszyscy wiedzą, ze to najlepsze miejsce na randkę.
Słodka niespodzianka dla każdego :)

Ponadto do wygrania zaproszenie na romantyczną kolację we dwoje w Restauracji Cinema!

Walentynkowa cena biletu wynosi 10 zł od osoby !

"Jane Eyre"

Żadna miłość nie jest prosta, ale - jak narkotyk - odurza tylko pierwsza. "Jane Eyre" to opowieść, która wychował miliony nie zawsze rozważnych romantyczek na całym świecie. Współczesna ekranizacja to porywająca i zapierająca dech w piersiach historia o alchemii uczuć.

Jane (
Mia Wasikowska) nie była dziewczyną, która szukała niezobowiązującego romansu. Choć rozum podpowiadał jej, że fascynującemu Panu Rochersterowi (Michael Fassbender) nie można ufać, oddała mu swoje serce bez reszty.

Moc tego filmu utkana jest z marzeń kobiet o odnalezieniu miłości, która jest im przeznaczona na całe życie.
"Jane Eyre" wpisuje się w najmodniejszy obecnie nurt filmowy. Trwa wielki powrót filmów kostiumowych na pierwsze pozycje światowych box office’ów. "Sherlock Holmes", "Piraci z Karaibów" czy "Księżna" podobnie jak "Jane Eyre" przenoszą widzów w świat, który istnieje tylko dzięki genialnej wyobraźni filmowych twórców.

Zapraszamy serdecznie :)

data dodania: 2012.02.01 13:29    data edycji: 2012.02.01 13:35