Paranienormalni - z humorem czeba żyć

04.04.2020 godzina 19:00

Braniewksie Centrum Kultury

PARANIENORMALNI - "Z HUMOREM TRZEBA ŻYĆ" Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia. PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

Bilety w cenie 80 zł dostępne na KupBilecik oraz w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury. tel. 55 620 82 00 (od 01.01.2020 tel. 55 506 50 20)

KUP BILECIK

data dodania: 2019.12.18 13:22    data edycji: 2020.02.10 08:24