22.02.2020 - LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ - komedia dla dorosłych

LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ – komedia dla dorosłych 22 lutego 2020 r. godz. 16.00

Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście „tak!” na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na „Listę męskich życzeń”. Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym!

Bill, rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół. Żaden z nich jednakowoż nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie. A takiego zakończenia nikt by się nie spodziewał!

Obsada (wymiennie):

Bill – Artur Barciś / Waldemar Obłoza

Leon – Kacper Kuszewski / Krzysztof Wieszczek

Justine – Urszula Dębska / Aneta Zając

Twórcy:

Autor: Norm Foster

Tłumaczenie: Mirosław Połatyński

Reżyseria: Artur Barciś

Produkcja: Impulsive Art

Muzyka: Ygor Przebindowski

Scenografia: Magdalena Michalska

Kostiumy: Cynthia Kaszyńska oraz Cynthia Kuźniak

Czas trwania spektaklu: 120 min z przerwą.

Bilety dostępne w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury oraz na KupBilecik.p

data dodania: 2019.12.04 15:24    data edycji: 2019.12.04 15:24