12.10.2019 godzina 19:00 DWIE PARY DO PARY - spektakl Teatru Capitol

12.10.2019 godzina 19:00

DWIE PARY DO PARY - spektakl Teatru Capitol

Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar.
Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo. Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy.
Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?

Wystąpią:
Patricia KAZADI,
Dominika KRYSZCZYŃSKA,
Piotr GAWRON- JEDLIKOWSKI,
Jakub WIECZOREK,
HIROAKI MURAKAMI

Cena biletu: 85 zł

Bilety dostępne w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury oraz na KUPBILECIK

data dodania: 2019.09.16 15:46