FOLM - z natury do rynku pracy, bezpłatny projekt dla młodzieży

Kończysz studia, a może je przerwałeś i zastanawiasz się, co dalej? Weź udział w niezwykłej przygodzie, która pomoże Ci zwiększyć pewność siebie i odnaleźć właściwą drogę zawodową.

Pierwsze spotkanie dla wszystkich chętnych: 18.09.2019 r. godzina 10:00

Braniewskie Centrum Kultury, sala nr 7

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Udział w projekcie mogą wziąć osoby od 18 do 29 roku życia, które nie uczą się w SYSTEMIE DZIENNYM i NIE SĄ ZATRUDNIONE NA UMOWĘ O PRACĘ. Kształcenie zaoczne czy wieczorowe jak również praca na podstawie umowy o dzieło czy zlecenie nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. Zapraszamy do udziału!

data dodania: 2019.09.04 14:13    data edycji: 2019.09.04 14:16