24.05.2019 wystawa FANTASMAGORIE I DZIWOTWORY

24.05.2019 godzina 17:00

wystawa FANTASMAGORIE I DZIWOTWORY

Galeria w Podziemiach - Braniewskie Centrum Kultury

Już w okresie szkoły średniej magia sztuki zafascynowała mnie i fascynacja ta trwa do dziś. Była to droga poszukiwania nowych środków wyrazu i realizacji własnych pomysłów. Nigdy jednak nie zamierzałem mojej fascynacji traktować jako profesję. Dawało mi to nieograniczoną swobodę w działaniu w obszarze sztuki. Z potrzeby weryfikowania tego co robię brałem udział na przestrzeni tego okresu w wielu wystawach i indywidualnych i zbiorowych. To taka naturalna potrzeba wysłuchania ocen na temat tego co się tworzy. Jest to napęd do dalszej pracy szukania nowych rozwiązań. Zawsze jednak pozostawałem wierny swoim nadrealnym i baśniowym światom, które przedstawiam w obrazach, rzeźbach i rysunkach. Czy to jest mój styl oceńcie Państwo sami. Prace prezentowane na wystawie to okres dwuletnich moich poszukiwań.

Bogusław Gromadzki

data dodania: 2019.04.17 09:43