BLONDYNKI WOLĄ MĘŻCZYZN - 16 STYCZNIA 2012

Tego nie zobaczycie w telewizji !

Kabaretowo-muzyczno-taneczna komedia z duchem perkusisty w tle. Tylko w tej komedii będziecie mogli Państwo podziwiać Krzysztofa Ibisza, Michała Milowicza,Tomasza Stockingera i Jacka Kawalca, grających razem w jednym przedstawieniu (zamiennie). I to jak grających!!!

Przezabawne dialogi, prześmieszne skecze i dużo piosenek nigdzie dotąd nie wykonywanych. Prawdziwy mini festiwal piosenki. Urzekające i tryskające humorem widowisko, które zadowoli nawet wybrednego widza spragnionego niebanalnego żartu i romantycznych doznań. Słowem humor, taniec, miłość i śpiew. Każdy tu znajdzie coś dla siebie – rewię, kabaret, varietes, musical z odrobiną liryki. Tytułowe blondynki  - Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Ewa Lorska zaskakują nas co i rusz swoim wdziękiem i blondynkową werwą w skeczach, piosenkach, dialogach i tańcu.

koszt biletu: 70 zł

Do nabycia w Braniewskim Centrum Kultury !

ZAPRASZAMY 16 STYCZNIA 2012 O GODZINIE 17.30 NA SALĘ WIDOWISKOWO-KINOWĄ BRANIEWSKIEGO CENTRUM KULTURY !

data dodania: 2011.12.21 14:10    data edycji: 2011.12.21 14:16