Muzyka dla Ucha Malucha III

W tym roku do陰czyli鄉y do partnerów Elbl御kiej Orkiestry Kameralnej w organizacji projektu kierowanego do najm這dszych s逝chaczy. Bardzo cieszymy si z zaproszenia i mo磧iwo軼i wspó逍racy. Ju 7 grudnia 2018 o godzinie 9: 00 oraz 11: 00 w Braniewskim Centrum Kultury wspólnie zorganizujemy 2 edukacyjne koncerty pod tytu貫m „Bajkowe podró瞠, ma貫 i du瞠”. Dzi瘯ujemy braniewskim szko這m za tak du瞠 zainteresowanie, poniewa to one wype軟i nasz sale po brzegi podczas koncertów.

Koncert dofinansowano ze 鈔odków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodz帷ych z Funduszu Promocji Kultury.

W ramach cyklu koncertów „Muzyka dla ucha Malucha III" na scenie w Braniewskim Centrum Kultury pojawi si Aurelia Lu郾ia, która wraz z towarzysz帷ymi jej artystami zaprezentuje melodie pochodz帷e z najpopularniejszych disneyowskich produkcji. Wkroczymy w 鈍iat magii i przekonany si, 瞠 w sercu Luizjany, Nowym Orleanie, mo瞠 rozgrywa si historia wspó販zesnego Kopciuszka. W tle 酥iewaj帷e aligatory, a to dopiero pocz徠ek bajkowych emocji...

Wyst徙i:

Aurelia Lu郾ia - wokal

Rafa Grz彗a - akordeon

Piotr Banaszek - instrumenty klawiszowe

Pawe Stankiewicz - gitara, banjo

Podczas koncertu dzieci us造sz utwory z p造ty „Pozytywka", m.in. „La la lu" z filmu „Zakochany kundel”, „Mi這嗆 drog zna" z filmu „Król Lew II”,  „Ach, 酥ij kochanie", jak równie piosenki z najpopularniejszych produkcji Disneya, takich jak „Kraina Lodu", „Zaczarowana" czy „Ksi篹niczka i 畝ba".

data dodania: 2018.11.27 11:32
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania cz窷ci lub ca這軼i bez zgody redakcji www.BraniewskieCentrumKultury.pl.