Muzyka dla Ucha Malucha III

W tym roku dołączyliśmy do partnerów Elbląskiej Orkiestry Kameralnej w organizacji projektu kierowanego do najmłodszych słuchaczy. Bardzo cieszymy się z zaproszenia i możliwości współpracy. Już 7 grudnia 2018 o godzinie 9: 00 oraz 11: 00 w Braniewskim Centrum Kultury wspólnie zorganizujemy 2 edukacyjne koncerty pod tytułem „Bajkowe podróże, małe i duże”. Dziękujemy braniewskim szkołom za tak duże zainteresowanie, ponieważ to one wypełnią naszą sale po brzegi podczas koncertów.

Koncert dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W ramach cyklu koncertów „Muzyka dla ucha Malucha III" na scenie w Braniewskim Centrum Kultury pojawi się Aurelia Luśnia, która wraz z towarzyszącymi jej artystami zaprezentuje melodie pochodzące z najpopularniejszych disneyowskich produkcji. Wkroczymy w świat magii i przekonany się, że w sercu Luizjany, Nowym Orleanie, może rozgrywać się historia współczesnego Kopciuszka. W tle śpiewające aligatory, a to dopiero początek bajkowych emocji...

Wystąpią:

Aurelia Luśnia - wokal

Rafał Grząka - akordeon

Piotr Banaszek - instrumenty klawiszowe

Paweł Stankiewicz - gitara, banjo

Podczas koncertu dzieci usłyszą utwory z płyty „Pozytywka", m.in. „La la lu" z filmu „Zakochany kundel”, „Miłość drogę zna" z filmu „Król Lew II”,  „Ach, śpij kochanie", jak również piosenki z najpopularniejszych produkcji Disneya, takich jak „Kraina Lodu", „Zaczarowana" czy „Księżniczka i Żaba".

data dodania: 2018.11.27 11:32