SZANOWNI MIESZKAŃCY BRANIEWA - POTRZEBNE INSTRUMENTY!

Szanowni Mieszkańcy Braniewa!
Współtwórzmy razem BRANIEWSKĄ ORKIESTRĘ DĘTĄ.
Taką NASZĄ orkiestrę!!!

Pomysł jak to zrobić już jest!

Braniewskie Centrum Kultury oraz Szkoła Podstawowa Nr 6 od 1 września uruchamiają klasę orkiestralną. W szkole dzieci (nieodpłatnie) będą uczyły się gry na instrumentach dętych, a w Braniewskim Centrum Kultury gry orkiestralnej z dyrygentem.
Pełną parą trwają przygotowania do realizacji tego projektu w obu instytucjach, a z jedynym problemem jaki mamy, zwracamy się do Państwa.
Kompletujemy instrumenty dla uczniów.
Jeśli posiadacie Państwo w swoich domach instrumenty, gdzieś w szafach, i nie są Państwu potrzebne, prosimy użyczcie je naszym uczniom, niech ćwiczą dopóki nie kupią własnych instrumentów lub nam uda się zakupić poprzez składane wnioski.
Potrzebujemy tych instrumentów dla dobra dzieci, rozwijania ich talentów i idei, która jest utworzenie Braniewskiej Orkiestry Dętej!
Potrzebujemy: trąbek, waltorni, saksofonów altowych, saksofonów tenorowych, saksofonów barytonowych, puzonów, tub, fletów, obojów, fagotów, klarnetów, werbli, czyneli, bębna wielkiego.
Więcej informacji w tej sprawie- Braniewskie Centrum Kultury 55 620 82 00

data dodania: 2018.07.19 15:51