KLASA ORKIESTRALNA W BRANIEWIE

Mimo że wakacje jeszcze trwają, to wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 6 w Braniewie mamy wyjątkową propozycje dla Waszych pociech. Klasa o profilu orkiestralnym, szczegóły poniżej.⬇️📯

W Braniewie powstanie Klasa Orkiestralna

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się gry na instrumencie i było członkiem powstającej BRANIEWSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ, mamy propozycję:

Na mocy porozumienia pomiędzy Braniewskim Centrum Kultury i Szkołą Podstawową Nr 6, przy tejże szkole powstanie klasa o profilu orkiestralnym. Będzie to jedna z tworzonych klas IV, dla której zorganizowane zostaną /nieodpłatnie/ dodatkowe zajęcia obowiązkowe z nauki gry na instrumentach dętych i perkusyjnych oraz zajęcia z dyrygentem w Braniewskim Centrum Kultury. Do Klasy Orkiestralnej należeć będą uczniowie, których rodzice zadeklarują chęć uczestniczenia dziecka w tej klasie. Nauka trwać będzie do zakończenia szkoły podstawowej i dalej, ale już jako członkowie Braniewskiej Orkiestry Dętej przy Braniewskim Centrum Kultury.

Zapisy do Klasy Orkiestralnej przyjmuje sekretariat Szkoły Podstawowej Nr 6 w Braniewie.
Przesłuchania uczniów chętnych do nauki w Klasie Orkiestralnej i zakwalifikowanie ich do poszczególnych instrumentów odbędzie się 21 sierpnia w Szkole Podstawowej Nr 6.

Więcej informacji pod nr tel. 55 620 82 00 – Braniewskie Centrum Kultury

 

 
data dodania: 2018.07.18 08:46
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji www.BraniewskieCentrumKultury.pl.

kina studyjne pisf logo-siec-polskich-kin-cyfrowych statystyka
Wszelkie prawa zastrzeżone ˆ Projekt i wykonanie strony - agencja reklamowa Soluma Profesjonalny System CMS | | Polityka cookies | login