23.05.2018 Mały Książę - Spektakl teatralny

23.05.2018 Godzina 13:00
Sala widowiskowa Braniewskiego Centrum Kultury – Wstęp wolny

"Mały Książę” Antoine'a Saint Exupery'ego to genialna bajka dla dzieci i dla dorosłych. Pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu. Tytułowy Mały Książę podróżując przez kolejne planety przekonuje się o śmieszności dorosłych zmuszając nas tym samym do refleksji nad samym sobą. Pokazuje, że światem rządzi absurd zwracając uwagę na ulotny sens istnienia.

Wystąpią: grupa teatralna „Teatr Pomyłek” oraz Młodzieżowa Sekcja Teatralna BCK.
Reżyseria: Jolanta Żurakowska-Kułaga.

data dodania: 2018.05.10 10:10