PROMOCJA TOMIKU POEZJI - JESTEŚMY MIĘDZY WIERSZAMI

„Jesteśmy Między Wierszami” taki tytuł nosi pierwszy zbiorowy tomik poezji braniewskich autorów. Autorami tomiku są uczestnicy Braniewskiego Klubu Literackiego, który działa przy BCK pod okiem prowadzącej Karoliny Nos-Cybelius. Agnieszka Rogowska, Ida Popławska, Teresa Krakowska, Patrycja Sławska, Janina Przystupa oraz Wojciech Sikorski. Nie chcemy zdradzać szczegółów powstawania oraz tematyki tomiku ponieważ to sami autorzy z pewnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania już 28 kwietnia o godz. 16:30w Galerii w Podziemiach Braniewskiego Centrum Kultury podczas promocji tomiku.

To szczególne wydarzenie uatrakcyjni występ Moniki Schaumkessel – laureatki programów TV Mam Talent oraz Must be the music. Serdecznie zapraszamy.

data dodania: 2018.04.19 09:00