21.10.2018 Spektakl: PRZEKRĘT (NIE)DOSKONAŁY

21.10.2018 GODZINA 16:00

Przekręt (nie)doskonały to „smakowity” kąsek dla wielbicieli komedii. Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzić do wielu zaskakujących zdarzeń. Zwłaszcza, gdy metody na pomnożenie pieniędzy nie do końca są uczciwe. Co może się wydarzyć, gdy przekręt wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze jest Panna Flint?

Feeria błyskotliwych żartów i nagłych zwrotów akcji w brawurowym wykonaniu lubianych aktorów to gwarancja doskonałej zabawy. Splot zaskakujących zdarzeń zachwyca humorem i dowcipem. A wszystko za sprawą pewnej tajemniczej Panny Flint, od której zaczyna się wielki przekręt finansowy.

Polską prapremierę komedii autorstwa mistrzów gatunku: Donalda Churchilla i Petera Yeldhmana wyreżyserował Andrzej Rozhin. W spektaklu występują znakomici aktorzy, scenografię zaprojektowała Dorota Banasik, a przepiękne kostiumy są autorstwa Doroty Roqueplo. Całość sprawia, że widzowie mają okazję zobaczyć przedstawienie najwyższej próby.

Czy nasi bohaterowie znaleźli sposób na doskonały przekręt? A jeśli tak, to jaki?

Przyjdź do Teatru Capitol, a wszystkiego się dowiesz! Tylko ciiii... Nic nie mów sąsiadom ;)

Światowa premiera klasycznej komedii odbyła się w Theatre Royal Windsor w 1984 roku i od tego czasu praktycznie nie schodzi z afisza. Ogromny sukces spektaklu zaowocował tłumaczeniem tekstu na 15 języków. Pomimo upływu czasu temat przekrętów jest wciąż aktualny. Na pierwszych stronach gazet jest coraz więcej nagłówków o aferach i malwersacjach finansowych z politykami, urzędnikami i celebrytami w rolach głównych. Podobnie jest w naszym przedstawieniu.

JOANNA MORO, DOROTA CHOTECKA, BOGDAN KALUS, RAFAŁ CIESZYŃSKI,
MICHAŁ PIELA, MARIA DEJMEK

Bilety online (pierwszy sektor 85 zł):

LINK - KUPBILECIK

Bilety dostępne w BCK (drugi sektor 80 zł):

Braniewskie Centrum Kultury – sekretariat tel. 55 620 82 00

data dodania: 2018.02.15 11:56    data edycji: 2018.04.26 11:18