11.01.2018 Warsztaty Literackie

Czwartkowe warsztaty literackie odbywające się w BCK-u były wyjątkowo twórcze, nieszablonowe i popkulturowe. Zaczęliśmy tworzyć „Poemat popkultury” oraz poetycko-artystyczne kolaże z wycinków prasowych. Luźną inspiracją był dla nas dadaizm, oraz artystyczne pocztówki projektu współczesnej graficzki, Darii Mielcarzewicz.

Zapraszamy na kolejne zajęcia, na których będziemy kontynuować pracę nad plakatami, czytać nasze nowo powstałe wiersze i świetnie – kreatywnie – się bawić.

data dodania: 2018.02.13 17:07    data edycji: 2018.02.13 17:18