13.02.2018 "KIEDY KOTA NIE MA..." Teatr Capitol

Teatr CAPITOL w spektaklu „Kiedy kota nie ma”

W Braniewie wystąpią: Jacek Lenartowicz, Viola Arlak, Cynthia Kaszyńska, Piotr Zelt, Marta Wierzbicka, Roksana Szmigiero

"Kiedy kota nie ma..." - to myszy harcują.... Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? - odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! A jedyna przewidywalna rzecz tego listopadowego wieczoru, to ponad 2,5 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez! "Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza - a Wojciech Wysocki nie ustępuje im ani o krok...." - fragment recenzji krytyka teatralnego.

Rezerwacje i bilety:

Sekretariat Braniewskiego Centrum Kultury tel. 55 620 82 00